Zarówno LEGO, jak i seria Harry Potter mają wielu fanów na całym świecie, dlatego specjalnie z myślą o nich powstała seria LEGO Harry Potter. Teraz z pomocą tych wyjątkowych klocków można przenieść się w świat ukochanych bohaterów i razem z nimi przeżywać wiele emocjonujących historii. Nie zabraknie tu Hogwartu, Hogsmeade czy nawet poszczególnych pomieszczeń zamkowych. Dzięki nim można odegrać wiele książkowych i filmowych scenek i poczuć się jak prawdziwy czarodziej! 

Seria klocków z Harrym Potterem – prawdziwa zabawa dla małych i dla dużych! 

LEGO Harry Potter to ogromna kolekcja zestawów klocków – znajdą się tu zarówno mniejsze budowle, jak i cały zamek Hogwart czy nawet ulica Pokątna. To prawdziwa gratka dla każdego fana tej serii, jak i samych zabawek. Złożone budowle mogą być piękną dekoracją każdego pokoju, a sama frajda z układania jest niezastąpiona. Co więcej, w kolekcji nie zabraknie także ulubionych bohaterów z książek i filmów. Dostępni są zarówno w wersji małej, dzięki czemu będą stanowić świetny dodatek do każdej budowli, jak i w wersji do układania. Składane postacie są naprawdę spore i również mogą stanowić świetną dekorację dla każdego miłośnika Harry’ego Pottera. Ściany mogą ozdobić herby Hogwartu – to dzięki nim można pokazać swoją przynależność do konkretnego domu. 

Po jakie LEGO z serii Harry Potter warto sięgnąć? 

Wszystkie osoby, które wciąż czekają na swój list z Hogwartu, na pewno ucieszą się z całej serii Lego harry potter dla dzieci. Dzięki tym klockom będą mogli w prosty sposób przenieść się do ulubionego świata i zaczarować swoją rzeczywistość. Pomóc w tym mogą Harry i jego przyjaciele, a wiernym towarzyszem na pewno zostanie także Hedwiga. Wszystkim miłośnikom tej serii na pewno spodobają się takie zestawy jak: 

– Chwile z Hogwartu: zajęcia z wróżbiarstwa
– Komnata Tajemnic w Hogwarcie
– Ekspres do Hogwartu 
– Wizyta w wiosce Hogsmeade
– Chwile z Hogwartu: zajęcia z obrony przed czarną magią
– Chwile z Hogwartu: zajęcia z transfiguracji
– Wrzeszcząca Chata i wierzba bijąca